Justin Bieber TR Fan | justinbieber.forumi.biz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber TR Fan | justinbieber.4umer.com

Anasayfa...AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:

+2
adaa #
Kiraz~
6 posters
YazarMesaj
Kiraz~
Üye.
Üye.
Kiraz~

İsim : Ceren Dilan~

Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: Empty
MesajKonu: Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:   Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: I_icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 5:09 pm

Matematik : Zengin zübbesii. !
gerizekalı işine geldi mi tüm şaklabanlıkları yapıyorsun ama işine gelmediği için bağırıyorsun :L
öğrencilere kendini zengn göstermeyi marifet mi sayıyorsun gerizekalı !
bazen ay ne kadar iyi hoca dedirtiyorsun ama bazende illallah ! :w

Fen :
Gülin hocaaam. (: Okuldaki tek öğretmen gibi öğretmen sizsiniz emin olun hocam. :w diğer hocalar kendilerini birşey zannediyorlar zenginlikleri ile biryerlere gelmeye çalışıyorlar ama sizin zekanız yeter be hocam (: biraz fazla kızsanızda seviliyorsunuuz (:

İngilizce. :
Allah kahretsin laan. /: Ne güzel biz şebne teacher ile derslerin tadına varıyorduk. Daha yeni sınıflarımız değişti ama senin ne mal olduğunu ilk bakışta anladım~
Gerizekalı bi de iphone almış herhalde yeni telefonunu bizim sınıfta şarj ediyor ya var mı böyle gerizekalılıık?
Önceki derste ayaklarını toplayarak oturuyor zaqten dana kadar çizme giyiyor çizmenin altındaki tüm pislikler sandaliyeye sürüyor sonra bir sonraki derste geldiğinde " Aay çocuklaar kim pisletti bu sandaliyeyi böyle diye bize kızıyor :w :G
Gözde diye bi kız var bizim yan sınıfta o bizim sınıfa derste birşey istemek için girse (USB örnegin) çık dışarı kızım çık dışarı diye bağrırıyor . :w birde bize ZİBİDİ diye bağırıyor ya amele. :w
Adem hoca size çok pis kaf koydu ama. bize bağırırken çok pis rezil oldunuz tüm sınıfa,,
Gülsen Tor: Çocuklar sizin zekanız mı yok ya! Zekanız 0 ın altında 0 mı sizin ? ( :G ) Ben sizin tanıdığınız diğer hiçbir öğretmene benzemem ben tam 2 tane üniversite bitirdim 3 yılda hazırlık okudum ! Adem öğretmeniniz sağolsun ben diğer yorumları ona bırakıyorum sizi ona havale ediyorum!
Adem Hoca: Valla hocam ben sizin neden 2 tane üniversite bitirdiğinizi pek anlamadım valla ben 1 tane bitirdim ama herşeyi anladım sizden daha üstteyim. !
Sınıf: Hocam biz daha üniversite okumadan ondan daha üstteyiz. Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: Icon_biggrin
-
bir de sevgilimle barıştım onun için derste bağırmak istemiyorum diyor ya salak mıdır nedir bize ne be senin sevgilinle başırıp barışmadığınından ? Her günün raporunu vermek zorundamısın bize ! #

Sosyal :
Fatma hocaam. (: Okulun ilk başlarında bize hiiç kızmazdınız ne oldu şimdi ? 5 gün sonra içinizdeki kinin tümünü döktünüz. :w komiksinz ama seversiniz beni :w bende sizi seviyorum hocaam. (: yavru kertenkelenizin sevgilisi. :G unutamam hocam :w

Adem Hocam:
uu hocam okuldaki en sevdiğim hocasınız siz ve madame ~ bizim eski sınıf öğretmenimize o kadar benziyorsunuz kii.

Madame. :
Hala öğrenemedik sizin artık bir mademaselle olmadığınızı madame siniz siz ama mademaselle demek dilimize daha kolay geliyor. Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: Icon_razz afdsfsd.
çok seviliyorsunuz hocam çok iyisiniz de dönemin başından beridir bize Fransız pastası yapacaktınızn :w
adaa #
Üye.
Üye.
adaa #

İsim : eda
Referans/Tavsiye Eden : serra'm (Whi$né*)

MesajKonu: Geri: Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:   Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 3:40 pm

matematik : allahın sorunlusu ! ya sen nasıl bişeysin daha konuşmayı bilmiyosun ya.dediğini anlasam bi cevap vericemde. kim bilir biz anlamıyoruz diye neler neler sölüyosun bize. dengesizin önde gidenisin.kocamanlarca aptalsın .
Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: 372478
(ohh be rahatladım ) Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: 799631
LétsDancé.#
Üye.
Üye.
LétsDancé.#

İsim : zeyno
Referans/Tavsiye Eden : Kendim buldum ve bulduğumdan dolayı çok mutluyum:)

MesajKonu: Geri: Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:   Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 7:30 pm

türkçe:ne bu sinir yaa bi dur hep ödev veriyosun yaa
~Caroline
Üye.
Üye.
~Caroline

İsim : Özge Nur
Referans/Tavsiye Eden : ~Tayholas

MesajKonu: Geri: Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:   Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 2:52 pm

Matematik:Bu neya kendini bişi sanıyor.Bi susmuyor neymişte bizim veliler ay aysun hoca girsin bizim sınıfa lan defol git girme salak şey koca kafalı pislik
~(C)hoCCo~
Üye.
Üye.
~(C)hoCCo~

İsim : Nihal
Referans/Tavsiye Eden : kimse bir Forumdan buldum girdim

MesajKonu: Geri: Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:   Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: I_icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:47 pm

Matematik:Hocam yani bir Gün Ödev vermeseniz şaşırırdım vallahi Very Happy
Biology:Sus be manyak Karı Very Happy
Almanca:Kendini birşey sanma !
mly
Üye.
Üye.
mly

İsim : İpek..=)

MesajKonu: Geri: Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:   Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: I_icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 2:39 pm

fen:o koca bıyıklarınla bizi azarlamaya utanmıyosun dimi kel başınla hala çocukluk yapıyosun bide bize daha 5 yaş altı bahaneler buluyosunuz diyosun kendine bak daha kendi evini bile çeviremiyosun habire haksızlık yapıyosun bıktım yaa
(sağolun vallahi rahatladım haa..)
~(C)hoCCo~
Üye.
Üye.
~(C)hoCCo~

İsim : Nihal
Referans/Tavsiye Eden : kimse bir Forumdan buldum girdim

MesajKonu: Geri: Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:   Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (: I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:48 pm

~(C)hoCCo~ demiş ki:
Matematik:Hocam yani bir Gün Ödev vermeseniz şaşırırdım vallahi Very Happy
Biology:Sus be manyak Karı Very Happy
Almanca:Kendini birşey sanma !

Öğretmenlerinize Söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyler . (:
1 sayfadaki 1 sayfası